بيوگرافي محمدرضا هدايتي

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

بيوگرافي محمدرضا هدايتي

محمدرضا هدايتي, بيوگرافي محمدرضا هدايتي و همسرش, mohamad reza hedayati

بيوگرافي و زندگي شخصي محمدرضا هدايتي و همسرش

محمدرضا هدايتي در 24 ارديبهشت 1352 در شهر چابهار متولد و اکنون 45 ساله است او علاوه بر بازيگري, خواننده و صدا پيشه است. او جزو معدود بازيگران ايراني است که اين روزها بيشتر وقت خود را صرف خوانندگي مي کند تا بازيگري و خوشبختاته ذر اين حرفه هم تا حد زيادي موفق شده است.

ار کارهايي خوانندگي او مي توان به آلبوم برگ و باد اشاره کرد که به تازگي منتشر شده است و از کارهاي صداپيشگي او مي توان به مجموعه کلاه قرمزي اشاره کرد که صداي شخصيت پسر عمه زا بر عهده او بود.

ازدواج و همسر محمدرضا هدايتي

آقاي هدايتي متأهل مي باشد و يک پسر بنام هامون دارد. متاسفانه اطلاعات بيشتر درباره همسر و پسر او منتشر نشده است.

محمدرضا هدايتي و همسرش, عکس همسر محمدرضا هدايتي

محمدرضا هدايتي و همسرش

ورود به دنياي بازيگري

محمدرضا هدايي به واسطه همسر سروش صحبت يعني سارا سالار که از دوستان صميمي و خواندگي شان بود به مهران مهديري معرفي مي شود و او با اجراي نقش هاي کمدي در سريال هاي مهران مديري کار بازيگري خودش را شروع کرد و نخسين کار او سريال ببخشيد شما؟ به کارگرداني مهران مديري در سال 1378 بود و نهايتاً با اجراي نقش ياور طغرل در سريال شب هاي برره به خوبي شناخته شد و به محبوبيت رسيد.

صداي خاص و عاشقانه محمدرضا هدايتي

صداي من يک صداي عاشقانه و مهربان است و به درد آهنگ هاي اعتراضي و هوار کشيدن و اعتراض به وضع موحود نمي خورد. اين صدا يک صداي مهربان است که دلتنگي دارد که بيشتر جواب مي دهد بنابراين بايد من خودم بدانم که چه مدل کاري به صداي من مي آيد.

در اين سال ها دوستان بازيگر زيادي بودند که مي خواستند خواننده شوند اما چون اکثرشان کارهاي سنگيني را انتخاب مي کرد کارشان نمي گرفت و و موفق نمي شدند.

زندگي شخصي محمدرضا هدايتي, بيوگرافي و عکس هاي جديد محمدرضا هدايتي و همسرش

مشکلات برگزاري کنسرت محمدرضا هدايتي

متاسفانه در برگزاري کنتسرت در تهران مشکلي داشتيم که يک عده اي جبهه اي عليه من تشکيل دادند که فلاني چون بازيگر است اصلا نبايد بخواند؟! اما عقيده ام چيز ديگري است اينکه چه عيبي دارد هر کسي در هر زمينه اي که استعداد دارد ازش استفاده کند؟ به نظرم اگه نتوانيم از استعداد مون استفاده کنيم به خودمون خيانت کرديم.

زندگي شخصي لعيا زنگنه و همسرش

زندگي شخصي لعيا زنگنه و همسرش
به عنوان يک بازيگر زن رنج مي برم از اينکه چرا نمي توانم حرف هايم را به صراحت ...

شغل دوم محمدرضا هدايتي

رستورن داري شغل دومي است که آقاي هدايتي مثل اکثر هنرمندان براي خود راه اندازي کرده است اسم رستورانش لندو مي باشد که آدرسش در خيابان پاسداران است. رستوران او يک رستوران کاملا سيستاني است و غذاهايي که در اين رستوران سرو مي شود سنتي مي باشد جالب است بدانيد اسم رستورانش "لندو" از غذاهاي استان سيستان و بلوچستان است.

ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003